Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

Otázky / Odpovede

Ako funguje metodika zväčšenia penisu?

V dôsledku série výskumov, vedci získali vedomosti, ako získať výborné výsledky pri zväčšení mužských pohlavných orgánov v krátkom časovom období, bolo vyvinutých niekoľko účinných metodík. Sú založené na všeobecných spoločných zásadách, spojených s jednoduchým a efektívnym cvičením. Keď cvičíte, penis sa zväčšuje vďaka procesu preťahovania a pestovania nových tkanív. Môžme to porovnať s kulturistikou.

Mal by som sa poradiť s lekárom pred začatím cvičenia?

Nie. Cvičenia boli schválené terapeutmi. Sada cvičení je úplne bezpečná. A naozaj funguje.

V akom veku môžem začať s cvičeniami?

Unikátny systém vyhovuje mužom akéhokoľvek veku.

Ako dlho to bude trvať kým uvidím výsledky?

Všetko závisí od Vašej fyziologickej konštrukcie. A sady ďalších faktorov: fyziologických, anatomických a fyzických. Muži, ktorí vyskúšali metodiku, trvajú na tom, že za dva týždne si všimnete výsledky!

Čím viac budem cvičiť o to väčší bude môj pohlavný úd?

Áno, o čo viac budete cvičiť, o to výraznejšie budú výsledky.

Čítal som, že priemerná veľkosť penisu - 15 cm. Čo sa dá povedať o mužoch iných národností a krajín?

Od dnešného dňa sú najrozsiahlejším výskumom rozmerov penisu Kinseyho správy. V tomto dokumente sa uvádza, že priemerná veľkosť penisu muža bielej rasy - 15,7 cm na dĺžku a 9,4 cm v obvode, muža čiernej rasy - 15,9 cm na dĺžku a 9,6 cm v obvode. Rozdiel je len 0,2 cm, ktorý je štatisticky nevýznamnou hodnotou. Všeobecne platí, že rozdiel je minimálny, ak nie priamo "okrajový" a táto skutočnosť platí po celom svete

Ovplyvňuje masturbácia rast penisu?

Je rozšírený názor: čím viac masturbujete, o to menej rastiete. Ohľadom tejto otázky sa názory delia: polovica tvrdí, že je to pravda, polovica tvrdí, že to nie je pravda.

Napomáha predbežné zahriatie rastu?

Neboli zistené žiadne priame spojenia.

Akú mám záruku?

Vaše uspokojenie je zaručené. Nie ste prvý, kto skúša túto metodiku, a tí, ktorí tak spravili, zostávajú aj naďalej uspokojení a objednávajú ju znova a znova. Celkom často sa naši klienti delia so svojimi skúsenosťami a hovoria o nás priateľom.

Ján, 26 ročný
Prvé výsledky som zbadal behom pár týždňov. Nehovorím, že penis okamžite narástol o 10 centimetrov, ale pociťoval som výbuch sexuálnej energie a môj penis sa, povedal by som, viac vyvinul.
Števo, 34 ročný
Prvú zmenu som spozoroval, pri používaní tohto programu na zväčšenie penisu, po týždni cvičení. Pociťoval som, ako keby som mal predĺženú erekciu.
Noro, 25 ročný
Po 2 týždňoch tréningov som nemohol uveriť, že mám penis ako tento. Moja priateľka hovorí, že som sa stal vytrvalejším v posteli.
Jožo, 23 ročný
Po absolvovaní tohto kurzu sa môj penis stala tvrdším, silnejším a rovnejším - Nikdy by som si nebol býval predstavil, že by sa to stalo.
Max, 24 ročný
Vyskúšaním Vášho systému som získal 2 cm na dĺžku a 1,5 - v obvode. Jednoducho vynikajúce!
Alex, 23 ročný
Ako väčšina začiatočníkov som samozrejme mal pochybnosti o účinnosti tejto metodiky. Rozhodol som sa na to pozrieť prostredníctvom vedeckého prístupu a možno rozptýliť mýtus. Predtým, ako som začal, som dôkladne zmeral pohlavný úd. Bol som naozaj prekvapený, keď som opakovane meral po mesiaci cvičenia - 3,5 cm na dĺžku a viac ako 1 cm v hrúbke. Je mi jedno, či sú moje výsledky vzdialené od maxima.
Jano, 30 ročný
Po opakovanom cvičení po 2 a pol mesiaca sa mi zväčšila dĺžka z 15,5 na 20,5. V obvode - o 2 cm. Nečakal som žiadne fantastické výsledky, úprimne povedané - Myslel som si, že žiadne výsledky nebudú viditeľné
Leo, 22 ročný
... dva mesiace ste len tak stáli a pozerali sa zhora na Váš 'mega-inštrument' a mysleli si "WAU! ... žeravé!!” Stal som sa viac sebavedomým a pokročilým v sexuálnych vzťahoch.
Robo, 29 ročný
bol tak ohromený, aká jednoduchá a efektívna táto metodika je. Približne za mesiac som mal 6 cm zväčšenie na dĺžku! Som veľmi spokojný s výsledkami a taktiež moja priateľka!
Števo, 31 ročný
Majúc takéto výsledky som si uvedomil, že mať veľký penis je úžasné! Ďakujem pekne!
Edo, 28 ročný
Teraz sa spolieham na moju šikovnosť v posteli. Neviem, či program funguje alebo sa dejú iné psychologické veci, ale moje erekcie sa stali impozantnými a môžem mať sex so ženou celé hodiny. To je cesta do neba, že?