Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

Kontakt

Ján, 26 ročný
Prvé výsledky som zbadal behom pár týždňov. Nehovorím, že penis okamžite narástol o 10 centimetrov, ale pociťoval som výbuch sexuálnej energie a môj penis sa, povedal by som, viac vyvinul.
Števo, 34 ročný
Prvú zmenu som spozoroval, pri používaní tohto programu na zväčšenie penisu, po týždni cvičení. Pociťoval som, ako keby som mal predĺženú erekciu.
Noro, 25 ročný
Po 2 týždňoch tréningov som nemohol uveriť, že mám penis ako tento. Moja priateľka hovorí, že som sa stal vytrvalejším v posteli.
Jožo, 23 ročný
Po absolvovaní tohto kurzu sa môj penis stala tvrdším, silnejším a rovnejším - Nikdy by som si nebol býval predstavil, že by sa to stalo.
Max, 24 ročný
Vyskúšaním Vášho systému som získal 2 cm na dĺžku a 1,5 - v obvode. Jednoducho vynikajúce!
Alex, 23 ročný
Ako väčšina začiatočníkov som samozrejme mal pochybnosti o účinnosti tejto metodiky. Rozhodol som sa na to pozrieť prostredníctvom vedeckého prístupu a možno rozptýliť mýtus. Predtým, ako som začal, som dôkladne zmeral pohlavný úd. Bol som naozaj prekvapený, keď som opakovane meral po mesiaci cvičenia - 3,5 cm na dĺžku a viac ako 1 cm v hrúbke. Je mi jedno, či sú moje výsledky vzdialené od maxima.
Jano, 30 ročný
Po opakovanom cvičení po 2 a pol mesiaca sa mi zväčšila dĺžka z 15,5 na 20,5. V obvode - o 2 cm. Nečakal som žiadne fantastické výsledky, úprimne povedané - Myslel som si, že žiadne výsledky nebudú viditeľné
Leo, 22 ročný
... dva mesiace ste len tak stáli a pozerali sa zhora na Váš 'mega-inštrument' a mysleli si "WAU! ... žeravé!!” Stal som sa viac sebavedomým a pokročilým v sexuálnych vzťahoch.
Robo, 29 ročný
bol tak ohromený, aká jednoduchá a efektívna táto metodika je. Približne za mesiac som mal 6 cm zväčšenie na dĺžku! Som veľmi spokojný s výsledkami a taktiež moja priateľka!
Števo, 31 ročný
Majúc takéto výsledky som si uvedomil, že mať veľký penis je úžasné! Ďakujem pekne!
Edo, 28 ročný
Teraz sa spolieham na moju šikovnosť v posteli. Neviem, či program funguje alebo sa dejú iné psychologické veci, ale moje erekcie sa stali impozantnými a môžem mať sex so ženou celé hodiny. To je cesta do neba, že?